Müşteri Hizmetleri Servisimize haftaiçi hergün 09:00 - 17:30 saatlerinde ulaşabilirsiniz!

Sepetim0

Sepetiniz Boş!
Sepete Git Toplam:

Hakkımızda

Kentleşme ve sanayileşme ile birlikte betonların içine sıkışan insanlar yeniden doğayla bütünleşiyor. Doğasever insanların hayalinde, ufak da olsa bir bahçeye sahip olmak; bu bahçede ekip – biçebilmek, meyve, sebze, çiçek yetiştirmek ya da toprakla uğraşmak var. Ancak ne yazık ki az sayıda insan doğa ile iç içe yaşama şansına sahip. Şimdi karamsar olmaya ve hayallerinizden vazgeçmenize hiç gerek yok. Bitki yetiştirebilmek için ille de bir bahçeye sahip olmak gerekmiyor. Terasta, balkonda ve hatta minik saksılarda bile harika bitkiler yetiştirebilir, hayalinizdeki bahçeye bu minik saksıdan göz kırpabilirsiniz. 


Bu hayalin izinden giden Hobitar; hayalindeki bahçe için sloganıyla yola çıktı. Profesyonel ya da hobi olarak bahçecilikle uğraşan veya uğraşmak isteyen, bitki yetiştiren veya yetiştirmek isteyen herkesin ihtiyaçlarına ve sorularına cevap verecek bu kapsamlı siteyi oluşturdu.


Hobitar; çiçek, sebze ve çim tohumları, gübre çeşitleri, fideler, çevre sağlığı ürünleri ve bahçecilik gereçleri gibi farklı kategorilerde en iyi markalara ait pek çok ürünü, en uygun fiyata ve en hızlı şekilde size teslim etmeyi vadediyor.


Hobitar yalnızca ürün satmaya odaklanmıyor. Tecrübeli ziraat mühendisleri ve tarımsal içerik üretiminde uzmanlaşmış ekibi sayesinde, hobi yetiştiriciliğinin aslında hiç de zor bir iş olmadığını, daha geniş kitlelere aktarmayı amaçlıyor. En küçük alanlarda dahi bitki yetiştirilebileceğini göstermek ve hobi yetiştiriciliğini özendirmek Hobitar’ın öncelikleri arasında yer alıyor.


Hobitar, yalnızca bir alışveriş sitesi değil. Aynı zamanda sebze, meyve, fide, fidan, çiçek veya çim yetiştirme, ekim- dikim teknikleri, tohum çimlendirme, bahçe düzenleme, yetiştiriciliğe dair tavsiyeler, uygulamalar, peyzaj, hasat edilen ürünlerin saklanması ve yeni ürünlere dönüştürülmesi gibi daha pek çok konuda faydalı bilgiler bulabileceğiniz ücretsiz bir bilgi paylaşım platformu. 


Doğru bilgiyi, kaliteli ürün ve markaları amatör ve profesyonel yetiştiricilerle buluşturan Hobitar, bu alandaki sorularınıza cevap bulmanız için sizlere rehberlik ediyor. Bahçe ve bitkilerle uğraşmanın bireysel ve kolektif hazzını yaşamanız için farkındalık yaratıyor. El emeğinizle yetiştirip, ürettiğiniz şeyleri, sevdiklerinizle paylaşmanız için yeni fikirler veriyor. Güvenilir ve hızlı alışveriş yapma imkânı sunarak size vakit kazandırıyor. 


Hobitar’la hayalinizdeki bahçeyi kuracaksınız. En doğru bilgilerle ve en uygun koşullarda!